aboutus

Shaoxing Shangyu Haojin Plastic Co., Ltd.

نوع کسب و کار: سازنده
صادر کننده
شرکت تجاری
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی
آمریکای جنوبی
اروپای غربی
اروپای شرقی
آسیای شرقی
جنوب شرقی آسیا
خاورمیانه
افریقا
اقیانوسیه
در سراسر جهان
مارک های: کاسکوپس
تعداد کارمندان: 120~150
فروش سالانه: 5Million-8Million
سال تاسیس: 2012
صادرات کامپیوتر: 80% - 90%
دربارهی ما
معرفی

معرفی مختصر شرکت:

Shaoxing Haojin Plastic Co.، Ltd، واقع در شهر Shangyu، استان ژجیانگ، متخصص در طراحی و ساخت انواع ظروف بسته بندی پلاستیکی برای لوازم آرایشی، زیبایی و محصولات مراقبت از پوست با کیفیت بالا.

Haojin دارای کارگاه استاندارد درجه یک، طرح کارخانه خوب و گروهی از کارکنان فنی متعهد و تجهیزات پیشرفته تولید است که مجموعه ای از جامع تضمین کیفیت سیستم تولید را تشکیل می دهد و می تواند با توجه به الزامات مشتریان طراحی محصولات توسعه، تولید قالب، قالب گیری تزریقی، بطری های پلاستیکی بسته بندی در همان زمان قادر به ارائه صفحه نمایش کاملا اتوماتیک، مهر زنی داغ، جوشکاری مافوق صوت، پوشش خلاء، پوشش UV، درمان سطح مات و دیگر تکنولوژی خاص است.

برای اطمینان از کیفیت خوب، ما با اداره مستقل QC از طریق ابزار بازرسی مانند آشکارساز اتوماتیک برای پمپ و غیره مجهز به پیشخوان QA / QC به خوبی آموزش دیده در کارخانه ما. تحت مدیریت موثر، 70٪ محصولات به اروپا، آمریکای شمالی، کره و ژاپن صادر می شود، بقیه به بازار محلی است.

Haojin همیشه از ایده ها و الزامات جدید مشتریان مراقبت می کند و به انتقال آنها به نمونه های واقعی و تولید انبوه می پردازد. ما بر اساس اصل حسن نیت و نگرش عملی کار کرده ایم، از دیگران یاد گرفته ایم و گام به گام بهبود یافته است. تلاش های مداوم ما به مشتریان ما کمک خواهد کرد که بیشتر در بازار خود برنده شوند.

سرویس

پرسش و پاسخ:

1. آیا می توانید نمونه های خود را ارائه دهید؟

نمونه های رایگان همیشه برای مشتریان در سراسر جهان در دسترس هستند، شما فقط هزینه حمل و نقل را به حساب PayPal ما پرداخت. مشتریان منظمی نمونه های رایگان حمل و نقل را دریافت خواهند کرد.

2. آیا می توانید محصولات OEM خود را ارائه دهید؟

ما ارائه خدمات قالب برای همه مشتریان. مشتریان می توانند فایل طراحی یا نمونه را به ما ارسال کنند، سپس می توانیم قالب ها را ایجاد کنیم.

3. در مورد خدمات چاپ خود چطور؟

ما به طور معمول چاپ صفحه چاپ ابریشم و مهر زنی داغ ارائه می دهیم. نمونه های چاپی به مشتریان برای تایید قبل از تولید انبوه فرستاده می شوند.

4. حداقل مقدار سفارش شما چیست؟

برای بطری های اکریلیک، MOQ 5000pcs در هر اندازه است. برای بطری های PET، با 10،000 پیکسل در هر اندازه شروع می شود. برای بطری های شیشه ای و سایر بطری های بدون پلاستیکی پلاستیکی، اگر موجودی وجود داشته باشد، می توانیم مقدار سفارش پایین را بپذیریم.

5. سرنوشت چه زمانی است؟

زمان سرب 30-35 روز پس از تایید نمونه و دریافت سپرده است.

6. در مورد پرداخت؟

مدت پرداخت ما 30٪ سپرده و 70٪ قبل از حمل و نقل. اگر مقدار سفارش کوچک باشد، ما پرداخت کامل را جمع آوری خواهیم کرد تا صرف هزینه عملیات بانکی شود.

7. چگونه کیفیت بطری ها را تضمین می کنید؟

ما دارای کارکنان QC برای هر فرایند تولید هستند، آنها مسئولیت کیفیت بطری را خواهند داشت. دوم، مشتریان می توانند قبل از حمل و نقل از بخش سوم به QC بپرسند.

8. آیا خدمات حمل و نقل را ارائه می دهید؟

ما حمل و نقل قابل اعتماد در Ningbo و شانگهای، مشتریان می تواند حمل و نقل دریایی، حمل و نقل هوایی و یا خدمات پیک را انتخاب کنید.

9. چه چیز دیگری می تواند برای مشتریان انجام دهد؟

برخی از مشتریان ممکن است نیاز به سرویس برچسب داشته باشند، ما می توانیم آنها را تامین کنندگان قابل اعتماد ارائه دهیم.

مشتریان دیگر می خواهند جعبه را ایجاد کنند، ما نیز مایل به کمک در این زمینه هستیم.

ما مشاوره خوبی ارائه می دهیم، مشتریان تصمیمات نهایی خود را می گیرند.

اطلاعات تماس