خانه

Shaoxing Shangyu Haojin Plastic Co., Ltd. نمایه شرکت

نمایه شرکت

معرفی مختصر شرکت:

Shaoxing Haojin Plastic Co.، Ltd، واقع در شهر Shangyu، استان ژجیانگ، متخصص در طراحی و ساخت انواع ظروف بسته بندی پلاستیکی برای لوازم آرایشی، زیبایی و محصولات مراقبت از پوست با کیفیت بالا.

Haojin دارای کارگاه استاندارد درجه یک، طرح کارخانه خوب و گروهی از کارکنان فنی متعهد و تجهیزات پیشرفته تولید است که مجموعه ای از جامع تضمین کیفیت سیستم تولید را تشکیل می دهد و می تواند با توجه به الزامات مشتریان طراحی محصولات توسعه، تولید قالب، قالب گیری تزریقی، بطری های پلاستیکی بسته بندی در همان زمان قادر به ارائه صفحه نمایش کاملا اتوماتیک، مهر زنی داغ، جوشکاری مافوق صوت، پوشش خلاء، پوشش UV، درمان سطح مات و دیگر تکنولوژی خاص است.

برای اطمینان از کیفیت خوب، ما با اداره مستقل QC از طریق ابزار بازرسی مانند آشکارساز اتوماتیک برای پمپ و غیره مجهز به پیشخوان QA / QC به خوبی آموزش دیده در کارخانه ما. تحت مدیریت موثر، 70٪ محصولات به اروپا، آمریکای شمالی، کره و ژاپن صادر می شود، بقیه به بازار محلی است.

Haojin همیشه از ایده ها و الزامات جدید مشتریان مراقبت می کند و به انتقال آنها به نمونه های واقعی و تولید انبوه می پردازد. ما بر اساس اصل حسن نیت و نگرش عملی کار کرده ایم، از دیگران یاد گرفته ایم و گام به گام بهبود یافته است. تلاش های مداوم ما به مشتریان ما کمک خواهد کرد که بیشتر در بازار خود برنده شوند.

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

شرکت تجاری

مارک های : کاسکوپس

تعداد کارمندان : 120~150

فروش سالانه : 5Million-8Million

سال تاسیس : 2012

صادرات کامپیوتر : 80% - 90%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Shaoxing Shangyu Haojin Plastic Co., Ltd. گواهینامه ها چین Shaoxing Shangyu Haojin Plastic Co., Ltd. گواهینامه ها